Let's Dance 2022 Prague International Festival
Facebook Youtube Propozice English
14. ročník Let's Dance proběhl v termínu 21.–24. 7. 2022

Na viděnou příští rok.

David Valčuha

David Valčuha

BIO

David je lektor latinskoamerických tanců, tanečník mezinárodní třídy M. Semifinalista soutěž Česko Slovensko má talent, dvojnásobný finalista Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích, vicemistr světa v asociaci WSSDA. Miluje i pop music dance, na jeho lekcích se skvěle odreagujete.

Workshopy v rámci Let's Dance 2022

Pátek 22. 7. 2022

Fit Dance

Fit Dance

Pátek 22. 7. 2022, 16:30, 60 min.

David Valčuha

Fit Dance je taneční zábavný fitness program. Při lekci Fit Dance se řádně zapotíte a dostanete do dobré kondice. Důraz je také kladen na to, aby si každá tanečnice lekci maximálně užila a odešla s dobrou náladou.

Ve Fit Dance se tančí nejrůznější styly. Můžete se těšit zejména na latino hudbu jako salsa, brazilská samba, merengue, moderní hudbu, indickou hudbu, apod. Fit dance se zakládá na jednoduchých variacích, báječné náladě na lekcích podpořené skvělou hudbou. Každá lekce působí jako taneční droga, při které dostanete endorfíny do extáze a ještě propotíte spoďáry. Každá lekce je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou, napomáhá ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem, pojďte se vyřádit! 

Bavte se. Spalujte. Užijte si každou minutu.