Guy Schalom

Guy Schalom

BIO

Guy Schalom je mentorem a lektorem stovek tanečnic z celého světa. Je mezinárodně uznávaný pro svoji unikátní výuku hudby a arabské kultury. Je zakladatelem LondonLive – největšího arabského hudebního festivalu v Evropě, je vedoucím programu Real Music Academy pro tanec s živou hudbou a je kapelníkem skupiny Baladi Blues Ensemble. Objevil se na více než 400 nahrávkách a sám vytvořil a produkoval svých 10 CD. Guy je mezinárodně vysoce ceněn pro svůj erudovaný styl výuky spojující uměleckou východní moudrost s modernější západní metodikou. Jeho cílem je přiblížit tanečnicím bohatost a rozmanitost světa hudby a pomáhá studentům hudbu lépe pochopit a ocenit.

Workshopy v rámci Let's Dance 2021

Hudba od A do Z

čtvrtek 15. 7. 2021 18:00–20:00 (120 minut)
pro všechny
Václavské nám. 36 - sál 1, Praha 1
Guy Schalom

Unikátní seminář o orientální hudbě v Praze, který je vhodný nejen pro tanečnice, ale pro všechny milovníky orientální hudby! Zahraniční host Guy Schalom poprvé v Praze! Velmi inspirativní teoreticko-praktický workshop zaměřený na hudební a taneční orientální styly. Velmi ho doporučujeme tanečnicím, které budou soutěžit v rámci Let’s Dance Prague Oriental Competition s živým hudebním doprovodem! Egyptský hudebník, kapelník a hudební producent Guy Schalom vám prozradí všechny potřebné informace pro tanec s živou hudbou. Naučíte se nejen improvizovat a reagovat na hudební změny, ale především vás naučí, jak hudebníky vést a tvořit s nimi na jevišti neopakovatelné momenty. Výuka bude názorná a snadno pochopitelná! V případě potřeby bude k dispozici pomoc s překladem do češtiny.

Don’t miss this unique oriental music workshop in Prague, which is suitable for dancers, but for all oriental music lovers as well! Guy Schalom for the very first time in Prague! Theoretical and practical workshop focused on oriental music and dance. Highly recommended for dancers interested in Let's Dance Prague Oriental Competition with the live music! Egyptian musician, bandleader and music producer Guy Schalom guides you through everything you need to know about dancing to live music. Learn not only how to improvise and respond to changes in the music but also to LEAD the musicians to create unforgettable moments on stage.

28 EUR (1 lekce )
1 lekce
690 Kč