Let's Dance 2018 Prague International Festival

Těšíme se na Vás 16. – 19.7.2020!

Děkujeme

Let's Dance
Prague Oriental Competiton

Pátek 27.7.2018 10:00

Divadlo ABC

Mezinárodní soutěž tanečnic a skupin v různých kategoriích.


Workshopy

Čtvrtek 26.7.2018-Neděle 29.7.2018

Centrum Tance

Taneční workshopy se zahraničními i českými lektory.


Let's Dance Show

Pátek 27.7.2018 20:00

Divadlo ABC

Multižánrová dechberoucí taneční show plná hvězd!


Open Dance Stage
& Let's Dance Night

Sobota 28.7.2018 19:00-22:00

Centrum Tance Václavské náměstí

Večer plný tance a pohody.
Vstup zdarma.


Novinky 13. ročníku

Rok se s rokem sešel a my máme před sebou šťastný 13. ročník našeho festivalu!

A co jsme si pro vás letos připravili?

Každý rok se snažíme do České republiky pozvat významné tanečníky a v předchozích letech to byli hlavně zástupci orientálního tance. Letošním rokem se to mění a my jsme pro vás obohatili nabídku o hvězdy dalších tanečních stylů. Letos s námi bude Zuzana Kaduk, významná slovenská tanečnice moderního tance a vítěz taneční soutěže „The Dancer“ Fanda Čech, který vám nabídne svoji specialitu street jazz! Z oblasti orientálního tance uvítáme v Praze úžasnou Martu Korzun z Ukrajiny, také skvělou Leilu ze Srbska a ze Slovenska za námi přijede úchvatná Lucia. Rozhodně si nenechte ujít naše workshopy. Nabídka bude opět úžasně pestrá a proto tančete, vzdělávejte se a inspirujte se.

A co naše tradiční soutěž Let’s Dance Prague Oriental Competition 2018? Konat se bude v pátek 27.7.2018. A pozor, folklór je zpět! Soutěžit můžete v kategoriích Oriental (sólo, skupina), Folklór (sólo, skupina), více interpretačně otevřené kategorii Fusion & show (sólo, skupina) a Family (skupina) a samozřejmě ani nechybí kategorie pro děti (sólo, skupina).

Po soutěži následuje Let’s Dance Show, která bude letos otevřená všem tanečním stylům. Večer opět připravuje umělecká ředitelka festivalu Kathreen Derouet, která vám i letos představí jeden ze svých tanečních projektů. Vedle našich speciálních hostů - Marty Korzun, Leily, Lucie, Davida Katolického, Fandy Čecha, Nataly Sagres, Marzeny Antas - vystoupí například i úžasný Filip Jankovič! Bude to prostě pecka!

Sobotní večer 28.7.2018 bude věnován všem tanečníkům a tanečnicím, kteří chtějí prezentovat svůj taneční styl a zatančit si v přátelské festivalové atmosféře, proto neváhejte a přihlaste se na Open Dance Stage! Po vystoupeních večer volně naváže na Let’s Dance Night. Těšte se na párty, letní drinky a báječné letní taneční uvolnění...

Těšíme se na vás!

Cíle festivalu

Cílem festivalu je zprostředkovat setkání s tanečními mistry nejen tanečníkům-profesionálům, ale zejmé­na přiblížit různé taneční styly široké laické veřejnosti tak, aby se mohla s tancem seznámit nejen pasivně v rámci doprovodných akcí, ale hlavně, aby si návštěvníci festivalu mohli různé taneční styly v rámci řady workshopů vyzkoušet.

Facebook