Let's Dance 2017 Prague International Festival

Let's Dance Prague International Festival 2017 je za námi!
Těšíme se na vás opět za rok!

Děkujeme

Let's Dance
Prague Oriental Competiton

Pátek 28. 7. 2017 10:00

Divadlo ABC

Mezinárodní soutěž tanečnic a skupin v různých kategoriích.

Chci soutěžit


Workshopy

Čtvrtek 27. 7. 2017–Neděle 30. 7. 2017

Centrum Tance

Taneční workshopy se zahraničními i českými lektory.

Chci tančit


Gala Oriental Show

Pátek 28. 7. 2017 20:00

Divadlo ABC

Dechberoucí show plná barev, tance a krásy!

Chci vstupenky


Open Dance Stage
& Let's Dance Night

Sobota 29. 7. 2017 19:00–23:00

Centrum Tance Václavské náměstí

Prostor pro improvizaci.
Vstup zdarma.

Chci vystupovat


Novinky 12. ročníku

Je tu 12. ročník našeho milovaného festivalu! Těšíme se na protančený a prosluněný červenec, který se stal díky Let’s Dance festivalu měsícem orientálního tance! A proč? Protože Centrum Tance slaví tento rok 20. výročí! Slavte s námi a každý měsíc se nechte inspirovat jiným tanečním stylem.

A co jsme si pro vás letos připravili?

Samozřejmě jako každoročně si nenechte ujít workshopy se zahraničními i domácími hvězdami. Nabídka bude opět úžasně pestrá a proto tančete, vzdělávejte se a inspirujte se!

Novinkou letošního ročníku soutěže Let’s Dance Prague Oriental Competition, která se bude konat v pátek 28.7.2017, je kategorie Drum solo pro sólisty i skupiny. Tančící maminky s tančícími dcerami (či dalšími členy rodiny) určitě potěší nová kategorie Family. Po soutěži se pak můžete pohodlně zabořit do sedadel divadla ABC a užít si překrásnou show Gala Oriental s hvězdnými hosty!

Užijte si s námi festival naplno a kupte si naše výhodné festivalové balíčky. Nabízíme balíčky LIGHT, STANDARD a ALL INCLUSIVE.

Sobotní večer 29.7.2017 bude věnován všem tanečnicím bez rozdílu tanečního stylu a proto neváhejte, provětrejte své kostýmy a přihlaste se na Open Dance Stage! Po vystoupeních večer volně naváže na Let’s Dance Night. Těšte se na párty, letní drinky a možnost vyhrát zajímavé ceny v soutěži!

Těšíme se na vás!

Cíle festivalu

Cílem festivalu je zprostředkovat setkání s tanečními mistry nejen tanečníkům-profesionálům, ale zejmé­na přiblížit různé taneční styly široké laické veřejnosti tak, aby se mohla s tancem seznámit nejen pasivně v rámci doprovodných akcí, ale hlavně, aby si návštěvníci festivalu mohli různé taneční styly v rámci řady seminářů vyzkoušet.

Facebook