Let's Dance 2016 Prague International Festival

Gala Oriental

pátek 29. 7. 2016 od 20:00 hod, Divadlo Broadway

Dechberoucí show plná jedinečných tanečních vystoupení! Mezinárodní umělci z Egypta, Estonska, Bulharska, Německa, Ukrajiny, USA, Polska, Slovenska, Maďarska a Malajsie! Speciální host: Filip Jankovič! Úžasný tanečník, choreograf a finalista soutěže SuperStar.


Vstupenky v prodeji od června 2016:
- na recepcích Centra Tance
- rezervace na

Cena: 390 Kč

Hlavní hvězdou večera je Egypťan Salah Rambo, který účinkuje v Káhiře společně s Kaidi Udris, pocházející z Estonska. Na jevišti bude zářit také elegantní Evelina Papazova z Bulharska a inspirativní Nabila Sabha z Německa. Ve stylu tribal dance se nám představí jedinečná Alisa Gurova z Ukrajiny. A bezesporu největším překvapením letošního festivalu je účast Meery Varmy z USA, která je hlavní choreografkou a tanečnicí bollywoodu slavné americké skupiny Bellydance Superstars. Jevištěm protančí také vítězové minulého ročníku Let’s Dance Prague Oriental Competition 2015 – Zafar a Lucie Křehlíková, oba z České republiky, a také Kamilla z Maďarska. 

Během Gala Oriental Show budou mít diváci možnost vidět i unikátní taneční projekty umělecké ředitelky festivalu Katky Derouet. V projektu „Orientální tanec spojuje“ přivede na jeviště 27 tanečnic z České republiky i ze Slovenska. Premiéru bude mít také její choreografie „Love in the Shadows“ pro hvězdy české orientálně taneční scény.

Mezi hostujícími zahraničními hvězdami uvítáme na pódium Tahiru z Polska, Halku Tytykalovou ze Slovenska a také Liz Chan a Xuannie Lim, obě z Malajsie. Nebudou chybět ani vystoupení tanečních skupin z České Republiky či ze Slovenska a uskupení tvořená lektorkami Centra Tance Praha a Centra Tance Brno. Pomyslnou třešinkou bude pak vystoupení speciálního hosta Filipa Jankoviče, který je jedním z nejúspěšnějších tanečníků současnosti a většina diváků ho zná jako finalistu soutěže SuperStar.

Večerem provází úžasná a bezprostřední Dáša Zázvůrková!

Užijte si tento nezapomenutelný taneční večer s námi!