Let's Dance 2016 Prague International Festival

Novinky 11. ročníku

Slavíme již 11. výročí našeho festivalu! A dvě jedničky jsou pro nás velkou výzvou. Přáli bychom si být vašimi jedničkami i letos!

A co jsme si pro vás připravili?

Rozhodně si ani tento rok nesmíte nechat ujít naše taneční semináře! Vybírat můžete z nespočtu tanečních stylů a lektorů, mezi kterými naleznete i hvězdy orientálního tance z Egypta, Německa, Estonska a Bulharska, vynikající tribal dance tanečnici z Ukrajiny a dokonce i tanečnici a choreografku bollywoodu slavné taneční skupiny Bellydance Superstars z USA! Máte se opravdu na co těšit!

Můžeme vám také hrdě oznámit, že generálním partnerem letošního ročníku festivalu se stal VIVOBAR! Partner k nakousnutí, s nímž můžete soutěžit a vyhrát skvělou, zdravou a mňamkózní cenu: Tyčinky VIVOBAR na celý rok a navíc: celý rok tancování s Centrem Tance. Proto tančete, foťte se a vyhrajte!

Užijte si s námi festival naplno a kupte si naše výhodné festivalové balíčky. Nabízíme balíčky LIGHT, STANDARD a ALL INCLUSIVE.

Nebude chybět ani naše soutěž Let’s Dance Prague Oriental Competition a show Gala Oriental s hvězdnými hosty z ČR, USA, Egypta, Německa, Estonska, Bulharska, Ukrajiny, Polska, Hong Kongu, Malajsie a Slovenska! Obě taneční akce proběhnou letos v pátek 29.7.2016 v krásných prostorách divadla Broadway!

V neposlední řadě se také můžete těšit na Open Dance Stage, která se tento rok uskuteční v sobotu 30.7.2016 večer a volně na ni naváže Let’s Dance Night. My s vámi chceme oslavovat! Užijte si tanec, letní drinky a možnost vyhrát další zajímavé ceny v soutěži!

Těšíme se na vás!

Cíle festivalu

Cílem festivalu je zprostředkovat setkání s tanečními mistry nejen tanečníkům-profesionálům, ale zejmé­na přiblížit různé taneční styly široké laické veřejnosti tak, aby se mohla s tancem seznámit nejen pasivně v rámci doprovodných akcí, ale hlavně, aby si návštěvníci festivalu mohli různé taneční styly v rámci řady seminářů vyzkoušet.

Facebook