Let's Dance 2015 Prague International Festival

Let's Dance 2015 proběhl v termínu 22.–26. 7. 2015Let's Dance 2015 je za námi!
Těšíme se na vás opět 28.–31. 7. 2016

Děkujeme všem tanečníkům a tanečnicím,
divákům, návštěvníkům a členům organizačního týmu
za nádhernou oslavu tance a umění.

Děkujeme, že jste přispěli k úžasné atmosféře
jubilejního 10. ročníku festivalu!


Novinky 10. ročníku

A je to tady. Letos slavíme 10. výročí festivalu. A to je bezpochyby obrovský důvod ještě k větším oslavám.

A co jsme si pro vás letos připravili?

Rozhodně si nesmíte nechat ujít naše taneční semináře, letos totiž program výuky tance doslova praská ve švech. Výběr budete mít z více než 35 lektorů tance, kteří budou vyučovat různorodé taneční styly. Mezi nimi naleznete i naše zahraniční hosty z Maďarska, Španělska, Polska a Německa.

Těšit se můžete také na dvě orientální show. V pátek na pohádkovou show Dreams Come True a v sobotu na show Gala Oriental s hvězdným obsazením.

Aktualizovali jsme také pravidla naší soutěže Let's Dance Prague Oriental Competiton a nově jsme zařadili taneční styl mahraganat shaabi do kategorie fusion.

Těšit se také můžete na velkou novinku - výhodné festivalové balíčkyALL INCLUSIVE, STANDARD a LIGHT. Novinkou je také speciální balíček pro soutěžícíCOMPETITOR. Bude opravdu z čeho vybírat. Naše balíčky si zamilujete.

Nebude chybět ani tradiční Open stage & Bazaar, videosoutěž a v neposlední řadě také festivalová After Party, kde to všechno pořádně oslavíme.

Těšíme se na vás!
Cíle festivalu

Cílem festivalu je zprostředkovat setkání s tanečními mistry nejen tanečníkům-profesionálům, ale zejmé­na přiblížit různé taneční styly široké laické veřejnosti tak, aby se mohla s tancem seznámit nejen pasivně v rámci doprovodných akcí, ale hlavně, aby si návštěvníci festivalu mohli různé taneční styly v rámci řady seminářů vyzkoušet.

Facebook

Let's Dance na Facebooku

Partneři


Mediální partneři