Let's Dance 2013 Prague International Festival

Let's Dance 2013 proběhl v termínu 25.–28. 7. 2013



Gala Oriental

sobota 27. 7. 2013 20:00 hod, Divadlo ABC

Po loňském velkolepém úspěchu přinášíme opět Gala Oriental - mezinárodní taneční show, která je tradičně vrcholem Let's Dance Prague International Festivalu. Vystoupí hvězdy festivalu, vítězové Let’s Dance Prague Oriental Competition a chybět nebude ani několik překvapení!


Vstupenky v prodeji od června 2013:
- na recepcích Centra Tance
- rezervace na
Cena: 400 Kč / 350 Kč



Program večera

  1. Centrum Tance Brno - "Harem"
    účinkují: Šárka Martináková, Badriyah, Luu Šilerová, Klára Mladá, Lada Tkadlecová, Milena Vyparinová, Renata Fatkhulislamová, Katka Krejčová a host Tina Ahmed
    choreografie: Badriyah
  2. Vítěz Let's Dance Prague Oriental Competition - Klasický orientální tanec (solo)
  3. Vítěz Let's Dance Prague Oriental Competition - Bollywood (skupina)
  4. Vítěz Let's Dance Prague Oriental Competition - Folklór (solo)
  5. Centrum Tance Praha - Orientální tanec s hedvábnými vějíři
    účinkují: Helenka Trnková, Vendulka Pánková, Marcela Kordačová, Johanka Řezníčková, Jana Mirjam Křížková
    choreografie: Vendulka Pánková
  6. Antje - Klasický orientální tanec
  7. Vítěz Let's Dance Prague Oriental Competition - Folklór (skupina)
  8. Vítěz Let's Dance Prague Oriental Competition - Fantasy & Fusion (solo)
  9. Duo Katka Krejčová a Michal Mach - Je t'aime
    účinkují: Katka Krejčová, Michal Mach a host Tina Ahmed
    choreografie: Katka Krejčová a Barbora Musilová
  10. Aleksei Riaboshapka - Tango oriental
  11. Simona Minisini - Moderní baladi
  12. Osama Mimi Farag - Tanura
PŘESTÁVKA
  1. Přehlídka hvězd české orientálně taneční scény - shamadan, shaabi, taksim baladi, tarab, golden era, bollywood, tanec s křídly Isis, péřovými vějíři a závoji
    účinkují: Eglal, Badriyah, Karolina Idrisová, Katka Krejčová, Latifah, Mirka Gebouská, Mona, Sahar a Šárka Martináková
    scénář a skupinové choreografie: Katka Krejčová
  2. Michal Mach - Klasický indický styl bharatanatyam
  3. Vítěz Let's Dance Prague Oriental Competition - Klasický orientální tanec (skupina)
  4. Jasvinder Singh - Bhangra
  5. Vítěz Let's Dance Prague Oriental Competition - Fantasy & Fusion (skupina)
  6. Simona Minisini - Klasický orientální tanec
  7. Aleksei Riaboshapka - Moderní tarab a drum solo
  8. Orientální tanec spojuje - 36 tanečnic z ČR a ze Slovenska
    účinkují: Soňa Machová (Kladno), Aneta Kratochvílová - Shenai (Pardubice), Miroslava Horáková - Amirah (Trnava, SK), Jana Mirjam Křížková (Neratovice), Marie Vaněčková - Oriana (Zlín), Monika Peprná - Mahreen (Dobřichovice), Jana Jordánová - Sachmara (Zlín), Janette Ružbarská - Fatima (Prešov, SK), Warda (České Budějovice), Lada Tkadlecová (Brno), Lucie Šilerová - Luu (Brno), Anna Mrázová - Atiya (Praha), Renata Vejlupková (Most), Pavlína Skalská (Svitavy),  Jana Zelená - Hafsa (Karlovy Vary), Martina Petrová (Praha), Marcela Kordačová (Praha), Pavla Kostková (Jirkov), Jana Polívková - Janika (Roudnice nad Labem), Pavla Lédlová (Rokycany), Martina Pastuchová - Sabua (Náchod), Věra Škalová (Plzeň), Věra Hollerová (Plzeň), Jana Polívková - Jannah (Roudnice nad Labem), Gabriela Prastalová - Sooraya (Trenčín, SK), Hana Chocholatá - Tilia Tai (Kopřivnice), Jaroslava Končulová - Jari Matea (Ostrava), Eva Chupáčková - Farisa (Trenčín, SK), Klára Hodková - Kadri (Pardubice), Libuše Rumpelová - Alisea (Vyškov), Vendula Pánková - Vendulka (Praha), Klára Mladá - Chiara (Brno), Milena Vyparinová (Brno), Eva Grambalová - Afra (Opava), Iren Hlinková - Nerife (Piešťany, SK), Helenka Trnková (Praha)
    choreografie: Katka Krejčová 


Partneři


Mediální partneři