Let's Dance 2011 Prague International FestivalMaster TeachersVideosoutěž


5. ročník soutěže profesionálních tanečnic a skupin v orientálním tanci

pátek 29. 7. 2011 20:00 hod, Divadlo ABC


Fotografie z večera
Vítězné pořadí
Kategorie solo

1. místo

  • Zaghareet (Slovenská republika)

2. místo

  • Athena Najat (Řecko)
  • Hana (Jižní Korea)

3. místo

  • Daila (Česká republika)
  • Warda (Česká republika)
Kategorie skupina

1. místo

  • Dalal as-Sabah (Česká republika)

2. místo

  • Matahari Group (Česká republika)

3. místo

  • Shaba Oriental Art (Maďarsko)




Ceny

Kategorie Solo

1. cena:
  • Víkendový pobyt pro 2 osoby ve wellness hotelu Legner a produkty Manufaktura
  • Orient Addict festival (Polsko) věnoval bezplatné zařazení do soutěže a 1 workshop dle vlastního výběru
  • Liptov Oriental festival (Slovensko) věnoval bezplatné zařazení do všech soutěží (klasický orientální tanec, folklórní orientální tanec, fusion, tribal), 1x workshop dle vlastního výběru se zahraničním lektorem a 1x VIP vstupenku na Galashow LOF2012
  • Sadu šperků designového studia I Love Dance
  • Květninový dar od Renaty Jebavé

2. cena:
  • Dárkový balíček kosmetiky značky MANUFAKTURA
  • Šperk od designového studia I Love Dance
  • Dárkový poukaz Centra Tance v hodnotě 500 Kč

3. cena:
  • Dárkový balíček kosmetiky značky MANUFAKTURA
  • Šperk od designového studia I Love Dance
  • Dárkový poukaz Centra Tance v hodnotě 500 Kč

Kategorie Skupina

1. cena:
  • Dárkový balíček kosmetiky značky MANUFAKTURA
  • Orient Addict festival (Polsko) věnoval bezplatné zařazení do soutěže a 1 workshop dle vlastního výběru pro členky skupiny
  • Liptov Oriental festival (Slovensko) věnoval bezplatné zařazení do všech soutěží (klasický orientální tanec, folklórní orientální tanec, fusion, tribal), 1x workshop dle vlastního výběru se zahraničním lektorem pro vedoucího skupiny a 1x VIP vstupenku na Galashow LOF2012
  • Sadu šperků designového studia I Love Dance

2. cena:
  • Dárkový balíček kosmetiky značky MANUFAKTURA
  • Šperk od designového studia I Love Dance
  • Dárkový poukaz Centra Tance v hodnotě 400 Kč pro každou členku skupiny

3. cena:
  • Dárkový balíček kosmetiky značky MANUFAKTURA
  • Šperk od designového studia I Love Dance
  • Dárkový poukaz Centra Tance v hodnotě 300 Kč pro každou členku skupiny



Soutěž profesionálů
Soutěž je pořádána jako veřejná a jednokolová. Počet soutěžících byl omezen na maximálně 10 sólových tanečnic a 10 skupin. O zařazení do soutěže rozhoduje pořadí, v jakém pořadatel obdrží řádně vyplněné přihlášky, včetně úhrady startovného.

Vstupenky:
v prodeji od 10. května 2011
- na recepcích Centra Tance
- rezervace na


Informace pro zájemce o účast v soutěži:
Místo: - Divadlo ABC
Uzávěrka přihlášek: - 30. 6. 2011
Porota: - Nour (Egypt / Rusko)
- Yasser (Sýrie)
- Wael Mansour (Egypt / Itálie)
Typ tance: - sólové tanečnice - orientální – Raks Sharqi
- skupiny - folklor, raks sharqi nebo fantasy fusion
Délka vystoupení: - sólové tanečnice - maximálně 3,5 minuty
- skupiny - maximálně 5 minut
Startovné: - 1450 Kč (€ 50) - sólové vystoupení
- 2000 Kč (€ 70) - skupiny
Startovné je splatné spolu s vyplněním přihlášky hotově na recepcích Centra Tance, nebo převodem na účet organizátora.



Startovní listina - program večera

20:00

Kategorie solo
  1. Athena Najat (Řecko)
  2. Hana (Jižní Korea)
  3. Abir (Polsko)
  4. Daila (Česká republika)
    Nominována jako Vítězka kategorie RAKS SHARKI A DRUM SOLO / sólo-profesionálové na Mezinárodní soutěži LIPTOV ORIENT FESTIVAL 2011 Liptovský Mikuláš, Slovensko.
  5. Irina Karyoka (Slovenská republika)
  6. Warda (Česká republika)
  7. Zaghareet (Slovenská republika)
  8. Tahira (Polsko)
  9. Zahira (Maďarsko)
  10. Barya (Česká republika)
  11. Jasirah (Polsko)
  12. Dalijah (Polsko)
  13. Tereza Skučková (Česká republika)

21:00

Přestávka

21:30

Kategorie skupina
  1. Dalal as-Sabah (Česká republika)
  2. Garam Masala (Česká republika)
  3. Cekirdek a Osama Mimi Farag (Česká republika)
  4. An Najma (Polsko)
  5. Matahari Group (Česká republika)
  6. Shaba Oriental Art (Maďarsko)
  7. Al - sahirrat (Česká republika)
  8. Raks Sultana (Česká republika)
  9. Caravana Dancers (Česká republika)
  10. Taneční skupina MONA (Česká republika)
  11. MeKeBa + Lavanta + Osama Mimi Farag (Česká republika)



Vítězové 4. ročníku soutěže profesionálních tanečnic a skupin v orientálním tanci
Vlevo: Hanka Vorlíčková - kategorie solo
Vpravo: Al Fayyum Dancers - kategorie skupina




Video ze 3. ročníku soutěže profesionálů na Let's Dance Prague Internatinonal Festivalu 2009