Let's Dance 2011 Prague International FestivalMaster TeachersVideosoutěž


Master Teachers

Nour (Egypt / Rusko)
Yasser al Swery (Sýrie)
Wael Mansour (Egypt / Itálie)
Amparo Núñez (Chile)
Sunny Singh (Indie)
Jako host:

Marice Yeka (Kongo)

Nour

Egypt / Rusko

Původem z Moskvy, patří Nour k největším hvězdám kabaretního orientálního tance v současné době. Jako jedna z mála cizinců si vybudovala hvězdnou kariéru uznávané profesionální tanečnice v Káhiře a orientálním světě.
Nour je ale také profesionální instruktorkou tance, která svoje poslání bere vážně a velkoryse se podílí o své bohaté zkušenosti.
Nour přicestuje poprvé do Prahy a České republiky v rámci 6. ročníku Let´s Dance Festival 2011. Povede dva taneční semináře, zasedne do poroty soutěže profesionálních orientálních tanečnic a tanečních skupin. Především ale několikrát vystoupí a to v doprovodu živého zpěvu Yassera Al Sweryho.

Další informace a příhlášky na semináře...

Wael Mansour

Egypt / Itálie

Wael Mansour je charismatický tanečník a lektor, který se svému umění začal učit v dětských letech v Káhiře. Věnuje se orientálnímu folklórnímu tanci, kabaretnímu orientálnímu tanci, ale i modernímu tanečnímu umění. V současné době působí Wael v Itálii a vystupuje a vyučuje orientální tanec na různých mezinárodních festivalech.

Další informace a příhlášky na semináře...

Sunny Singh

Indie

Poprvé v Praze! Sunny Singh, profesionální choreograf a tanečník, Vás zavede do světa exotických Bollywoodských filmů.
Nenechte si ujít dva nabité semináře a strhující vystoupení Sunnyho Singha v rámci mezinárodního festivalu Let´s Dance 2011.

Další informace a příhlášky na semináře...


klikněte
pro větší obrázek

Yasser al Swery

Sýrie

Yasser je zpěvák a všestranný umělec pocházející ze Sýrie. Do Prahy přicestuje poprvé v rámci 6. ročníku mezinárodního festivalu Let´s Dance 2011. Bude zde doprovázet svoji ženu, Nour. Oba budou vystupovat v rámci galavečera, který se uskuteční v sobotu 30.7.2011. Yasser povede jeden seminář se zaměřením na folklórní tanec a zasedne v porotě soutěže profesionálních orientálních tanečnic a tanečních skupin.

Další informace a příhlášky na semináře...

Amparo Núñez

Chile

Tanečnice, choreografka a lektorka flamenca je chilského původu, která působí jako tanečnice i pedagog v mnoha zemích, např.: Anglie, Francie, Německo, Afrika, Chile, minulé sezony i v České republice.
V České republice též koncertovala se skupinou Peňa Flamenca, jejíž je spoluzakládajícím členem, a nyní hostujícím. Vzdělání získala v Chile, USA, Mexiku, Argentině a ve Španělsku, kde studovala u Marii Magdaleny, Hennri Burgase a Maximo Hita.

Další informace a příhlášky na semináře...

Maurice Yeka

Kongo

Maurice Yeka je původem z Konga. Je mezinárodní tanečník, choreograf a učitel současného a tradičního afrického tance. Během svého působení v tanečních souborech ve východní Africe a při spolupráci s mezinárodními tanečními skupinami postupně od roku 1994 získával zkušenosti na poli moderního a tradičního afrického tance. Maurice je schopen nejen vytvářet taneční vystoupení a vést umělecké projekty ale i tanec metodicky učit.
Maurice se zaměřuje na vnitřní porozumění pohybu z pohledu různorodých tradic své země a kultury. Nechává se inspirovat bolestivými dějinami jeho krajanů a emocemi vycházejícími ze života mimo domov.
Sám sebe charakterizuji jako člověka bez hranic v projevu. Svůj život bere jako umělecké dílo.

Další informace a příhlášky na semináře...