Let's Dance 2011 Prague International FestivalMaster TeachersVideosoutěž


Otevřená taneční scéna & Bazaar

sobota 30. 7. 2011 12:00 - 16:00 hod, Slovanský dům

Fotografie z odpoledne




Otevřená taneční scéna
Program odpoledne

Otevřená taneční scéna neodmyslitelně patří k místům, na kterých se účastníci letošního Let‘s Dance Prague International Festivalu sejdou a v neformální atmosféře se představí divákům a kolemjdoucím. Zpestří tak nejen svůj pobyt a účast na festivalových seminářích a soutěžích, ale přinesou tanec nejrůznějších forem a stylů přímo na letní ulici velkoměsta.

Nenechte si ují tuto pestrou směs tance a zábavy, kterou vám nabízíme v rámci letošního Let´s Dance Prague International Festivalu 2011. Vstup je zdarma.


klikněte
pro větší obrázek
   
Bazaar
Tradiční součástí Otevřené taneční scény je Bazaar – stánky s nabídkou nejrůznějších (nejen) tanečních doplňků, hudby, šperků apod.

Prodávající:

Persepolis (www)
internetový obchod s tradičními ručními výrobky a etno šperky z oblasti Středního a Dálného východu

Khalida (www)
kostýmy a doplňky pro klasický, folklórní a moderní orientální tanec, indický a bollywoodský tanec, tribal styl (klasický i fusion), flamenco a cikánský tanec

Taneční obchod.cz (www)
taneční obuv, taneční oděvy, CD, DVD, knihy

Dárkové zboží
Stánek s ručně vyráběnými šperky a malovaným hedvábím



Program odpoledne

Blok 12:00 - 13:00

  • Skupina Boogiecats (Prague) - Boogie Woogie
  • Mahreen (Praha) - Tabla Solo
  • Skupina Caravana Dancers (Roudnice nad Labem) - Khaleegy
  • Abir (Poland) - Modern drum solo
  • Skupina Ajjani (Praha) - Drama Queen
  • Theresa (Praha) - Afghani fusion
  • Duo Pella a Charo (Svitavy) - Drum solo dialog
  • skupina Tanečního studia CARAVANA (Roudnice nad Labem) - Habiba Ya
  • Lilith (Brno) - UNDERWORLD
  • Skupina Ajjani (Praha) - Harem
  • Theresa (Praha) - Perský tanec

Blok 13:00 - 14:00 - zumba - soutěž o kurz zdarma

  • Skupina Huchi Kuchi Tribe (Praha) - Tribal Fusion
  • Khalida (České Budějovice) - Ashtiki Meno ("Mám ho plné zuby.")
  • Skupina Džawáhir (Praha) - Oheň a voda
  • Allia (České Budějovice) - Kattar khairi
  • Skupina WARDA (Frýdek-Místek) - Harémové závoje
  • Zuzana Jehlickova (Brno) - Tanec na skladbu Te'akhart Showy od Nanci Ajraam
  • Skupina Aiwa! tribe (České Budějovice) - Tribal dance - New ATS
  • Janika (Roudnice nad Labem) - Tanec s hedvábnými vějíři
  • Jannah (Roudnice nad Labem) - Afrah Baladi

Blok 14:00 - 15:00 - flirt dance - soutěž o kurz zdarma

  • Fairouz (Frýdek-Místek) - Ghawazee s holí a shaabi
  • Skupina vedená Ivanou Markovou (Krásná Lípa) - Mwashah/Andalusi
  • Devra (Kopřivnice) - salsa fusion
  • Skupina Rai (Brno) - Saidi
  • Leily (České Budějovice) - Harém + drumsolo
  • Skupina Ta-di-boa (Plzeň) - Tribotchan
  • Faiza (Týn nad Vltavou) - Raks sharki
  • Ivana Marková (Krásná Lípa) - tanec s Melayou (Melaya Leff)
  • Skupina Matahari Group (Praha) - Nubijský tanec

Blok 15:00 - 16:00 - orientální tanec - soutěž o kurz zdarma

  • Jareen (Červený Újezd) - raks sharqi
  • Karmelita (Praha) - ruský rómský tanec
  • Duo Marion & Míša (Brno) - Saidi s holí
  • L-Djalila (Plzeň) - Raks Sharqi
  • Skupina Habiba (Babice) - Moderní orientální tanec
  • Veronika (Praha) - Harramt Ahebbak
  • Skupina Rai (Brno) - Tanec s vějířem
  • Skupina Tasmina (Jablonec nad Nisou) - Duel
  • Katyia Na´ilah (Pardubice) - Katyia Na´ilah - saidi
  • Skupina Lavanta (Kladno) - Violet dream
  • Skupina Gamilla (Svitavy) - Nubijský tanec

Blok 16:00 - 17:00 - zumba - soutěž o kurz zdarma

  • Hayati (Praha) - Princess Hayati
  • Malaika (České Budějovice) - Ayami bik
  • Skupina Gamilla (Svitavy) - Drum solo
  • Katyia Na´ ilah (Pardubice) - Katyia Na´ ilah - raqs sharki
  • Skupina Intessar (České Budějovice) - Pasha
  • Hayati (Praha) - Princess Hayati
  • Skupina Gamilla (Svitavy) - Samba drum solo
  • Asghan (Varnsdorf) - gypsy dreams
  • Alexandra Dukrat (Praha) - orientalni tanec
  • Skupina Aiwa! tribe (Skupina Aiwa! tribe) - Fusion-Thriller
Foto: Pavel Sopoušek


Fotogalerie z minulých ročníků

Orientální taneční divadlo Mahleesh
Brno

Mahreen & skupina Ajjani
Praha

Amira Sofia
Mokrá

Šárka van Wyk & skupina
Praha

Lia Bloom
Izrael

Mahreen
Praha

diváci

Farridah
Kopřivnice

Alisa Gurova
Ukraine

Garam Masala
Praha

Farrida
Kopřivnice

Garam Masala
Praha

diváci

Foxilla
Bílovice

Garam Masala
Praha

Denis Schreiner
Německo

Nikol & Veronika

Zafirah & Amira Sofia
Mokrá

Vendula Uhýrková
Praha

Princess Jasmin (7 let)
Praha

Dragonicca
Brno

Caravana
Roudnice nad Labem

Zafirah
Brno

Abhay Bandar
Vsetín

Tabhaee
Praha

Lamia
Znojmo

Raks Oriental
Mladá Boleslav

Theresa a skupina Huchi Kuchi
Praha

Habiba
Babice

Jazíra
MISS ORIENT2009
Brno

Devra
Kopřivnice

Daila
Liberec

duo Gamilla
Svitavy

Lucie Miškovičová
Plzeň

Barya
Kadaň

Atifa & Sahara Shabnam
Jablonec nad Nisou

Gamilla
Svitavy

Afsana
Brno

Onyx tribe
Ústín nad Labem

Shanelah
Heřmanův Městec

Kazašská píseň

Ujgurský tanec

Caravan
Roudnice nad Labem

Caravana
Roudnice nad Labem

Efatha
Hrdějovice

Hurriya
Brno

Theresa
Praha

Reema
Praha

Pavlína Skalská
Svitavy

Rahat Lukum
Brno