Let's Dance 2011 Prague International FestivalMaster TeachersVideosoutěž


Let's Dance Prague International Festival 2012
proběhne ve dnech

26.–29. 7. 2012


Let's Dance 2011 - semináře, taneční show, soutěže, přehlídky...

Festival Let's Dance
Mezinárodní taneční festival Let's Dance Prague International Festival je jedním z největších svého druhu ve střední Evropě. Tradičně doplňuje a zpestřuje letní kulturní nabídku v centru Prahy a láká návštěvníky z celé České republiky i ze zahraničí.
Svým návštěvníkům nabízí v centru Prahy čtyři dny plné tanečních seminářů různých tanečních stylů a pokročilostí pod vedením nejen zahraničních, ale i tuzemských tanečních mistrů. Velmi sledovanou je páteční mezinárodní soutěž profesionálních tanečnic a skupin v orientálním tanci a sobotní Gala Oriental Show.
Festival Let's Dance chce podporovat tanec jako pohybovou aktivitu mezi širokou veřejností, zároveň si klade za cíl vzdělávat tuzemské taneční odborníky a představovat jim špičkové taneční mistry z celého světa. Programová skladba festivalu, která je již ověřena předchozími ročníky, umožňuje tyto cíle naplňovat.
Pořadatelem akce je společnost Allstar Group s.r.o. a uměleckým garantem je její taneční divize, která působí na trhu pod obchodní značkou Centrum Tance.


Novinky 6. ročníku
Novinkou Let's Dance Prague International Festivalu 2011 je Otevřená taneční scéna, Zumba party, fotosoutěž, festivalová karta, která umožní držiteli navštívit řadu seminářů za výhodných podmínek.


Cíle festivalu
Cílem festivalu je zprostředkovat setkání s tanečními mistry nejen tanečníkům-profesionálům, ale zejména přiblížit různé taneční styly široké laické veřejnosti tak, aby se mohla s tancem seznámit nejen pasivně v rámci doprovodných akcí, ale hlavně, aby si návštěvníci festivalu mohli různé taneční styly v rámci řady seminářů vyzkoušet.


Zahraniční taneční odborníci
Zahraniční taneční odborníci dodávají festivalu punc jedinečnosti a kvality a jsou bezesporu největším lákadlem.

Pro letošní ročník přijali pozvání Nour (Egypt / Rusko), která je profesionální instruktorkou tance, svoje poslání bere vážně a velkoryse se podílí o své bohaté zkušenosti, Yasser al Swery (Sýrie) - zpěvák a všestranný umělec, který bude doprovázet svoji manželku Nour a bude vyučovat folklórní tanec, Wael Mansour (Egypt / Itálie) - charismatický tanečník a lektor, který se svému umění začal učit v dětských letech v Káhiře a  Amparo Núñez (Chile) - lektorka a známá tanečnice flamenca.


Partneři festivalu
Mediální partneři festivalu