Let's Dance 2010 Prague International FestivalMaster TeachersVideosoutěž


Otevřená taneční scéna & Bazaar

sobota 24. 7. 2010 12:00 - 16:00 hod

Restaurace Fáma - venkovní terasa v atriu, Vladislavova 17, Praha 1 –pasáž divadla Ypsilon

Foto: Pavel Sopoušek


Fotogalerie

Orientální taneční divadlo Mahleesh
Brno

Mahreen & skupina Ajjani
Praha

Amira Sofia
Mokrá

Šárka van Wyk & skupina
Praha

Lia Bloom
Izrael

Mahreen
Praha

diváci

Farridah
Kopřivnice

Alisa Gurova
Ukraine

Garam Masala
Praha

Farrida
Kopřivnice

Garam Masala
Praha

diváci

Foxilla
Bílovice

Garam Masala
Praha

Denis Schreiner
Německo

Nikol & Veronika

Zafirah & Amira Sofia
Mokrá

Vendula Uhýrková
Praha

Princess Jasmin (7 let)
Praha

Dragonicca
Brno

Caravana
Roudnice nad Labem

Zafirah
Brno

Abhay Bandar
Vsetín

Tabhaee
Praha

Lamia
Znojmo

Raks Oriental
Mladá Boleslav

Theresa a skupina Huchi Kuchi
Praha

Habiba
Babice

Jazíra
MISS ORIENT2009
Brno

Devra
Kopřivnice

Daila
Liberec

duo Gamilla
Svitavy

Lucie Miškovičová
Plzeň

Barya
Kadaň

Atifa & Sahara Shabnam
Jablonec nad Nisou

Gamilla
Svitavy

Afsana
Brno

Onyx tribe
Ústín nad Labem

Shanelah
Heřmanův Městec

Kazašská píseň

Ujgurský tanec

Caravan
Roudnice nad Labem

Caravana
Roudnice nad Labem

Efatha
Hrdějovice

Hurriya
Brno

Theresa
Praha

Reema
Praha

Pavlína Skalská
Svitavy

Rahat Lukum
Brno





Otevřená taneční scéna
Je určena široké veřejnosti, bude probíhat na open air scéně v centru Prahy. Otevřená taneční scéna je otevřená pro profesionální i amatérské tanečníky a skupiny. Taneční vystoupení nejsou omezena stylem.

Program otevřené taneční scény:



Video z loňského ročníku

   
Bazaar
Doprovodná akce k otevřené taneční scéně, která je určena pro prezentaci produktů, které souvisí s tancem, životním stylem.



Seznam prodejců:

  • Persepolis (www)
    internetový obchod s tradičními ručními výrobky a etno šperky z oblasti Středního a Dálného východu
  • Eset studio (www)
    orientální kostýmy a doplňky
  • Orient Express magazín (www)
    internetový magazín pro milovníky orientálního tance a kultury
  • GALABEA (www)
    profesionální kostýmy a šaty, korálkové a penízkové šátky, boty, hůlky, křídla, šperky, originální retro oblečky, bytové doplňky ad.
  • Khalida (www)
    kostýmy a doplňky pro: klasický, folklórní a moderní orientální tanec, indický a bollywoodský tanec, tribal styl (klasický i fusion), flamenco a cikánský tanec
  • Saffanah-shop (www)
    orientální obchod, prodej potřeb pro orientální tanečnice
  • Taneční obchod.cz (www)
    taneční obuv, taneční oděvy, CD, DVD, knihy
  • Mary Kay
    Kosmeticke poradenství


Program Otevřené taneční scény


12:00 - 12:30
Phantasy orient Orientálně taneční divadlo Mahleesh (Brno) skupina
Drum solo Mahreen + skupina Ajjani (Praha) skupina
Raks sharki Amira Sofia (Mokrá) solo
Tribal fusion Lia Bloom (Izrael) solo
Orientální tanec Mahreen (Praha) solo
Turecký cikánský Farridah (Kopřivnice) skupina
12:30 - 13:00
Tribal fusion Alisa Gurova (Ukraine) solo
Bollywood GARAM MASALA (Praha) skupina
Zumba Veronika a Nikol (Praha) skupina
Drum solo Farridah (Kopřivnice) skupina
World Dance Fusion Foxilla (Bílovice nad Svitavou) solo
13:00 - 13:30
Zumba Veronika a Nikol (Praha) skupina
Gothic Bellydance Zafirah + Amira Sofia (Mokrá) skupina
Bollywood Vendula Uhýrková (Praha) solo
Saidi Princess Jasmin (Praha) solo
Tribal fusion Theresa (Praha) skupina
Dark fusion Dragonicca (Brno) solo
13:30 - 14:00
Arabské flamenco Caravana (Roudnice nad Labem) skupina
Tanec se šavlí Zafirah (Brno) solo
Bollywood Abhay Bandar (Vsetín) skupina
Tribal fusion Tabhaee (Praha) solo
Moderní orientální tanec Lamia (Znojmo) skupina
Tribal fusion Theresa (Praha) solo
14:00 - 14:30
Raks sharqi - Klasika Jazíra - Miss orient 2009 (Brno) solo
Egyptský folklor MONAH (Mladá Boleslav) skupina
Arabsko-španělský Badriyah (Brno) solo
Tribal Theresa (Praha) skupina
Ghawazee Khalida (České Budějovice) solo
Moderní orientální tanec Habiba (Babice) skupina
Saidy Katka Vymazalová (Praha) solo
Folklor - shaabi Jazíra - Miss orient 2009 (Brno) solo
14:30 - 15:00
Baladi Devra (Kopřivnice) solo
Závoje + činelky Sheyla (Brno) skupina
Baladi DAILA (Liberec) solo
Arabský pop Gamilla (Svitavy) skupina
Orientální tanec Lucie Miškovičová (Plzeň) solo
ATS tribal - improvizace Aiwa! tribe (České Budějovice) skupina
Orientální tanec Barya (Kadaň) solo
15:00 - 15:30
Perský tanec Theresa (Praha) solo
Khaleegy Gamilla (Svitavy) skupina
Drum solo, transovní tanec zaar Badriyah (Brno) solo
Tanec s křídly Isis Atifa + Sahar Shabnam (Jablonec nad Nisou) skupina
Bellydance fusion Afsana (Brno) solo
Tribal Onyx Tribe (Ústí nad Labem) skupina
Tanec se šavlí SHANELAH (Heřmanův Městec) solo
15:30 - 16:00
Afghánský folklor Theresa (Praha) solo
Moderní orientální styl Caravana (Roudnice nad Labem) skupina
Bollywood Efatha (Hrdějovice) solo
Imrpovizační tribal styl Hurriya (Brno) skupina
Belly dance, 2 závoje Reema (Praha) solo
Raks sharki Pavlína Skalská (Svitavy) solo
Persian/art fusion Rahat Lukum (Brno) skupina
Orientální tanec Denis Schreiner (Německo) solo
Show art Matt Pardus a ASIA DALMATEENS (Praha) skupina