Let's Dance - Prague International Festival - Seznam a termíny jednotlivých workshopů


Thursday 26.7. - Oriental Dance, Samba, Pair Salsa Cubana, Osama Emam
Pátek 27.7. - Oriental Dance, Samba, Flirt dance, Street dance, Modern Dance, Jillina, Osama Emam
Sobota 28.7. - Oriental Dance, Samba, Step, Flamenco, Indian Dance, Bollywood, Jillina, Osama Emam, School of Rhytms and Drumming with Hearn Gadbois
Neděle 29.7. - Oriental Dance, Persian Dance, Salsa, R´n´B, Scenic Dance, Jillina, Osama Emam

10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
26.7.2007 Čtvrtek Thursday Štěpánská Meruňkový       13:00-17:00
Orient: Choreografie Zanoba
Pokročilé tanečnice
lektor: Katka Krejčová
17:00-19:00
Úvod do orientálního tance
Začátečnice
lektor: Eva Jelenová
19:00-21:00
Orient: Základy tance se závojem
Středně pokročilé
lektor: Eva Jelenová
     
Sněhobílý                            
Palmovka Sál 1               17:00-19:00
Samba axé: Choreografie Danca do bumbum
Začátečníci
lektor: Jana Conceição
         
Sál 2                 18:00-21:00
Salsa - párová kubánská
Začátečníci
lektoři: Radek Strašík a Eva Severinová
     
YMCA                 18:00-21:00
Orient: Saidi s hůlkou
Pokročilé tanečnice
lektor: Osama Emam (Egypt)
     
27.7.2007 Pátek Friday Štěpánská Meruňkový 10:00-13:00
Orient: Shimmy techniky a pusinkové Drum solo
Pokročilé tanečnice
lektor: Katka Krejčová
13:00-15:00
Úvod do orientálního tance
Začátečnice
lektor: Lenka Dušková
                 
Sněhobílý 10:00-12:30
Orient: hravé Baladi - speciální choreografie od Lubny Emam
Pokročilé tanečnice
lektor: Karolina Idrisová
12:30-14:30
Moderní orient: choreografie se závojem
Pokročilé tanečnice
lektor: Petra Vejrostová
      17:30 - 20:00
Nácvik choreografie s finalistkami MO2007 pod vedením MISS ORIENT 2006 Vendulky Pánkové
     
Palmovka Sál 1             16:00-17:45
Samba: Ochutnávka karnevalové samby
Začátečnice
lektor: Eva Procházková
18:00-19:30
Flirt dance: S Faktor
Začátečnice
lektor: Eva Procházková
       
Sál 2               17:00-19:00
Street Dance: Hip Hop
Začátečníci
lektor: Radek Strašík
19:00-21:00
Moderna: Základní principy moderního tance
Začátečníci
lektor: Mirka Prokešová
     
YMCA           15:30 - 18:30
Drum solo JILLINA (USA)
18,30 - 21,00
Hagalla Osama Emam (Egypt)
     
28.7.2006 Sobota Saturday Štěpánská Meruňkový 10:00-12:00
Samba axé: Choreografie Abelha (Včela)
Začátečníci
lektor: Jana Conceição
12:00-14:00
Step: Úvod do moderního stepování
Začátečníci
lektor: Lucie Marešová
14:00-16:00
Orient: Chifteteli rytmus
Pokročilé tanečnice
lektor: Xénia Chalásová (SK)
16:00-18:00
Orient: Choreografie MISS ORIENT 2006
Pokročilé tanečnice
lektor: Vendulka Pánková
           
Sněhobílý 10:00-12:00
Salsa - párová L.A.
Mírně pokročilí
lektoři: Michaela Vrabcová a Milan Zukal
  13:00-15:00
Flamenco
Začátečníci
lektor: prof. Taťána Krištůfková
15:00-17:00
Indický tradiční tanec: Bharatanatyam
Začátečníci
lektor: Michal Mach
17:00-19:00
Bollywood: Indický filmový tanec
Začátečníci
lektor: Mirka Gebouská
         
Palmovka Sál 1           16:30-19:30
Salsa - párová L.A.
Začátečníci
lektoři: Michaela Vrabcová a Milan Zukal
         
Sál 2 10:00-12:00
Škola rytmu a bubnovani
Začátečníci
lektor: Hernan Gadbois
    15:00-17:00
Moderna: Základní principy moderního tance
Začátečníci
lektor: Mirka Prokešová
17:00-19:00
Street Dance: R'n'B
začátečníci
lektor: Lukáš Papavasiliu
         

Blaník

 
11:00-16:00
Vystoupení tanečních škol
DANCE SHOW
11:00-20:00
Orientální BAZAR
20:00-23:00
HOT EGYPTIAN NIGHT
YMCA 10:00-13:00
Orient: Raks sharqui
Pokročilé tanečnice
lektor: JILLINA (USA)
13:00-15:00
Orient: Núbijský styl
Pokrčoilé tanečnice
lektor: Osama Emam (Egypt)
                 
29.7.2006 Neděle Sunday Štěpánská Meruňkový 10:00-12:30
Orientální flamenco: Choreografie Lelola
Pokročilé tanečnice
lektor: Karolina Idrisová
  14:00-17:00
Perský tanec
Pokročilé tanečnice
lektor: Rena Milgrom
17:30-19:00
Orient: Tanec se svíčkami
Pokročilé tanečnice
lektor: Petra Kordíková
         
Sněhobílý   10:30-12:30
Orient: choreografie s hůlkou
Pokročilé tanečnice
lektor: Šárka Martináková
13:30-15:30
Flamenco
Začátečnice
lektor: prof. Taťána Krištůfková
  17:30-19:30
Orient: Tanec se šavlí
Pokročilé tanečnice
lektor: Katka Zezulková
       
Palmovka Sál 1           15:30-17:30
Moderna: Scénický tanec
Začátečníci
lektor: Jitka Matějíčková
  19:00-22:00 Závěrečná festivalová párty  
Sál 2     12:00-14:00
Street Dance: R´n´B
Začátečníci
lektor: Lukáš Papavasiliu
14:00-16:00
Salsa - Ladies Styling
Začátečnice
lektor: Michaela Vrabcová
16:00-18:00
Salsa - Ladies Styling
Začátečnice
lektor: Michaela Vrabcová
   
YMCA 10:30-14:00
Orient: Pop song
Pokročilé tanečnice
lektor: JILLINA (USA)
14:00-17:00
Orient: GHAWAZI
Pokročilé tanečnice
lektor: Osama Emam (Egypt)
             
10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00


Information about Let's Dance 2006 Festival available here