Let's Dance 2017 Prague International Festival

Let's Dance
Prague Oriental Competiton

Pátek 28. 7. 2017 10:00

Divadlo ABC

Mezinárodní soutěž tanečnic a skupin v různých kategoriích.

Chci soutěžit


Workshopy

Čtvrtek 27. 7. 2017–Neděle 30. 7. 2017

Centrum Tance

Taneční workshopy se zahraničními i českými lektory.

Chci tančit


Gala Oriental Show

Pátek 28. 7. 2017 20:00

Divadlo ABC

Dechberoucí show plná barev, tance a krásy!

Chci vstupenky


Open Dance Stage
& Let's Dance Night

Sobota 29. 7. 2017 19:00–23:00

Centrum Tance Václavské náměstí

Prostor pro improvizaci.
Vstup zdarma.

Chci vystupovat


Novinky 12. ročníku

Je tu 12. ročník našeho milovaného festivalu! Těšíme se na protančený a prosluněný červenec, který se stal díky Let’s Dance festivalu měsícem orientálního tance! A proč? Protože Centrum Tance slaví tento rok 20. výročí! Slavte s námi a každý měsíc se nechte inspirovat jiným tanečním stylem.

A co jsme si pro vás letos připravili?

Samozřejmě jako každoročně si nenechte ujít workshopy se zahraničními i domácími hvězdami. Nabídka bude opět úžasně pestrá a proto tančete, vzdělávejte se a inspirujte se!

Novinkou letošního ročníku soutěže Let’s Dance Prague Oriental Competition, která se bude konat v pátek 28.7.2017, je kategorie Drum solo pro sólisty i skupiny. Tančící maminky s tančícími dcerami (či dalšími členy rodiny) určitě potěší nová kategorie Family. Po soutěži se pak můžete pohodlně zabořit do sedadel divadla ABC a užít si překrásnou show Gala Oriental s hvězdnými hosty!

Užijte si s námi festival naplno a kupte si naše výhodné festivalové balíčky. Nabízíme balíčky LIGHT, STANDARD a ALL INCLUSIVE.

Sobotní večer 29.7.2017 bude věnován všem tanečnicím bez rozdílu tanečního stylu a proto neváhejte, provětrejte své kostýmy a přihlaste se na Open Dance Stage! Po vystoupeních večer volně naváže na Let’s Dance Night. Těšte se na párty, letní drinky a možnost vyhrát zajímavé ceny v soutěži!

Těšíme se na vás!

Cíle festivalu

Cílem festivalu je zprostředkovat setkání s tanečními mistry nejen tanečníkům-profesionálům, ale zejmé­na přiblížit různé taneční styly široké laické veřejnosti tak, aby se mohla s tancem seznámit nejen pasivně v rámci doprovodných akcí, ale hlavně, aby si návštěvníci festivalu mohli různé taneční styly v rámci řady seminářů vyzkoušet.

Facebook